Teslimat Bilgileri

Ürünlerimiz el yapımı olması sebebiyle,www.elemeklerim.com sitemiz üzerinden  siparişinize dair ödemenizi en geç 2 iş günü içerisinde yapmak durumundasınız.

Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz aşamanın sonunda ürününüz stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde hazırlanmakta olup tarafınıza kargolanmaktadır.(Kargo ücreti alıcıya ait olmakta olup standart 10 tl dir.)

Ürününüz tarafımızca kargolandıktan sonra kargonuzu takip edebilmeniz adına sizinle Kargo takip numara ve bilgileri paylaşılmaktadır.

Ürününüz tarafımızca kargolandıktan sonra PTT Kargo tarafından 1-2 iş gününde(YURT İÇİ) ve 3 haftada(YURTDIŞIı) size teslim edilmektedir.

Ürününüz tarafımızca eksiksiz hazırlanıp,sorunsuzca,zamanında kargoya teslim edildikten sonraki süreçlerde tüm sorun veya iletişimlerinizin muhatabı kargo firması olmaktadır.

NOT:          AYRICA ÜRÜN SEÇİMİ ÇOK ÖNEMLİDİR.SAYFAMIZI VE RESİMLERİMİZİ İYİ İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM.İNTERAKTİF SATIŞTA DENEDİM OLMADI,RENK TUTMADI DURUMU SÖZ KONUSU ASLA DEĞİLDİR.ÇÜNKÜ ÜRÜNLER ÖZEL SİPARİŞLE ÖZEL OLARAK SİZE ZAMAN AYRILARAK SİZE ÖZEL HAZIRLANMAKTADIR.BUNDAN DOLAYI ÜRÜN İADEMİZ YADA DEĞİŞİMİMİZ MAALESEF YOKTUR. AYRICA ÜRÜNÜNÜZ ZAMANINDA KARGOYA TESLİM EDİLDİKTEN,TARAFIMIZCA GÖREVİMİZ EKSİKSİZ YAPILDIKTAN SONRAKİ KARGO İLE ALAKALI GEÇ KALMA VS VS HER TÜRLÜ DURUMLARI ÖNCEDEN KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ VE BUNDAN SONRASI İÇİN MUHATABINIZ KARGO FİRMASI OLMAKTADIR..BİLGİNİZE..

İlginize teşekkürler..